Vítáme Vás na webových stránkách vysilacky-praha.cz


Hlavním oborem naší činnosti jsou služby v oblasti radiokomunikací - dodávky, montáže a servis profesionálních radiostanic, radiových sítí a příslušenství, především výrobky firmy Motorola.

Prodej radiostanic

- analogových, digitálních, přenosných i vozidlových vysílaček a radiostanic Motorola.  Jejich příslušenství a náhradní díly Vám dodáme za nejnižší možné ceny na českém trhu. Dodáváme veškeré modely profesionální řady Motorola GP, CP, GM, CM a digitální vysílačky Motorola MotoTrbo včetně repeaterů DR3000. Naleznete zde přehledný katalog s obrázky a ceník. Zakoupené zboží Vám po Praze přivezeme zdarma až do sídla firmy.
V naší nabídce jsou i radiostanice firmy E-TECH, jejichž kvalita a parametry jsou plně srovnatelné s vysílačkami předních světových výrobců. Například řada IP splňuje svým provedením přísnou vojenskou normu MIL-STD810F (United States Military Standard).

Servis, opravy radiostanic Motorola

Provádíme odborný servis profesionálních radiostanic Motorola, pravidelné preventivní prohlídky, údržbu a revize radiostanic. Revize a úkony preventivní údržby provádíme obvykle přímo u zákazníka (po celé ČR). Zákazníkům poskytujeme také možnost uzavřít celoroční servisní smlouvu včetně nepřetržité havarijní služby. Počet udržovaných nebo opravovaných radiostanic není nijak omezen, velikost spravované radiové sítě může být od několika kusů až po stovky radiostanic. Při servisní činnosti používáme pouze originální náhradní díly společnosti Motorola a výrobcem stanovené pracovní postupy.

Montáže radiostanic

Provádíme odborné montáže profesionálních radiostanic do vozidel, včetně instalace a naladění antén.  Zajišťujeme montáže a nastavování základnových a retranslačních anténních systémů (včetně výškových prácí) a stacionárních radiostanic (vybavení dispečinků) včetně napájecích síťových zdrojů a jejich zálohovacích subsystémů. Dodáváme a instalujme digitální záznamová zařízení pro zaznamenávání radioprovozu.
Realizujeme montáže elektronických komunikačních  zařízení  FMS GSM pro taxislužby a spediční firmy.

 Domovská stránka